Corporate >> Testimonials
Testimonials


Ismail Can Gurer2013-09-26 14:59:17
Horizon egitim ve danismanlik merkezi Turkiye'de bulunabilecek en saglam danismanlik kurumlarindan biridir. Ayni zamanda danismanlarin ve egitmenlerin destegi ile iyi sonuclara ulasmak kacinilmazdir. Sedef Hanim her gun en az sekiz saat dolu olsa bile bana daha dogrusu bize sorularimizi cevaplayacak kadar vakit ayirmak icin elinden geleni yapiyor ve ayiriyorda. Ancak Horizon Ruhu icin soylenecek tek bir sey var:n Ceren Abla. Ceren abla hem danismanimiz hemde ogretmenimiz olup bize gunun her saatinde(abartisiz) eziyet etmektedir. WE LOVE YOU HORIZON AND CEREN
Melissa Ozgunes2013-09-26 15:09:37
Horizon simdiye kadar gittigim en guzel egitim kurumu. Arkadasliklarla birlikte derslerinde en onemli noktada oldugu ve herkesin birbirine yardim ettigi bencillik gozetilmeyen bir yer. Ceren abla moralimin en dusuk oldugu gunlerde bana motivasyon veren, beni ilk gordugunden beri gercekten anlayan nadir insanlardan biri. Hersey icin cok tesekurler horizon en iyisi sizsiniz!
Gokberk Cakir2013-09-26 15:38:39
Horizon gittigim egitim kurumlari icerisinde saint joseph le birlikte hayatimi degistiren iki kurumdan birisi , cok cok dusuk olan ingilizce seviyemi yukseltme kalmayip , ingilizce seviyemi sat den yuksek score lar alip dunyanin en iyi universitelerine gozumu dikebilecegim bir seviyeye getirdi . Cok iyi , sicak , birlikte sacmalanabilecek bir arkadasligin oldugu horizonda , ceren ablanin ustumuzdeki azimli baskisi sayesinde calismaya konsantrasyonumuzu saglasakta , hepimizin bireysel cabalariyla cikabilecegi yerden horizonun bizi daha uste cikardigina suphe yok .
Ecem Derman2013-11-04 15:52:00
Mantik cercevesinde hareket eden ve sayili alternatiflere sahip Horizon ogrencisine kaliteli bir danismanlik sunar. Ceren ablanin size bictigi hedeflerle giremeyeceginiz universitenin oldugundan supheliyim. Isin ona kalmiss tarafini cok iyi icraat eden Ceren abla; size eziyet cektirme kapatisine sahip olsa da akamedik basarimizi ust seviyelere tasimamizda yardimci olur.
Gokcen Polat2013-11-06 14:56:35
Horizon su ana kadar gordugum en iyi ve en basarili takim. Ceren abla gordugum en akilli insanlardan biri ve onu cok seviyorum. Horizonun sicakligi inanilmaz ve butun yardimlarindan dolayi cok tesekkur ediyorum.
Kadir Özmen2016-04-25 15:34:26
Horizon'a gelmeden sat ile ilgili korkularım vardı, sat gibi büyük bir bağlılık gerektiren sınavda başarılı olabilirmiyim gibi... İlk birkaç ay zor geçti çünkü ben bağlılık gösteren bir öğrenci değildim ve başarısız oluyordum. Fakat burada çalışan eğitmenler ve danışmanları beni başarılı yapma istek ve azimleri beni de duygusal yönden motive etti. Sadece kendim için değil onların yüzünü kara çıkarmamak için de çalışmaya başladım. Sadece olayın akademik yönden değil duygusal yönden de sizinle iletişim kurabilen harika bir yerdir Horizon
Ali Akgün2016-04-25 16:35:21
Horizon'a kuzenlerim ve hep tanıdıklarımdan duyduğum güzel sözler sayesinde geldim. Kesinlikle herkesi bir yola sokabilecek ve her zaman muhteşem bir ilgiyle karşılanacağınız bir yer. Horizon'da herkes her zaman güler yüzlü ve pozitif. Zaman zaman stresli zamanlar da geçirsek hepimize her zaman gerçekci ve pozitif yorumlar yapılıyor, ki buda hepimizi her zaman kuvvetli tutuyor. Ayrıca burası sadece bir danışmanlık ofisi veya yurt dışı için ders alınan bir yer değil, aynı zamanda da herkesin iyi hissedebileceği bir yer.
Yasemin Germiyanligil2016-04-25 17:15:55
Horizon'a arkadaşlarımın önerileri ve tavsiyeleri sayesinde başladım, ve başladıktan sonra okul notlarım da dahil olmak üzere her türlü notumda yükselme gördüm. SAT ve ACT konusunda bana çok yardımcı oldular ve üniversite başvurularım sırasınca da bana yardımcı olacaklarından eminim.
Ege Aydogdu2016-04-26 14:37:53
Horizon'a ilk geldiğim günü adım gibi hatırlıyorum. 4 sene önce ilk önce abim başlamıştı buraya. Daha sonra, 9. sınıfa geçtiğimde ben de buraya başladım. Lisenin ilk döneminde derslerim çok ta iyi gitmiyordu fakat Ceren ablanın yönlendirmesi sayesinde ve Horizon'un kaliteli öğretmenleri sayesinde bambaşka bir akademik hayata geçiş yapmış oldum. Pek ders çalışmayan bir insan iken derslerime önem vermeyi Horizon sayesinde öğrendim. SAT ve IELTS sınavlarını herhalde Horizon olmasaydı çok başarısız bir şekilde tamamlayacaktım ve istediğim yere asla giremeyecektim.
Taya Urgancı2016-04-26 15:12:58
Horizon gördüğüm en iyi danışmanlık kurumu. Ceren abla üniversite için fazlasıyla destek ve imkan tanıdı.
Eren Polat2016-04-26 15:51:34
Horizon hem akademik olarak hem sosyal olarak bir çok kurumun örnek alması gereken bir kurum. IELTS ve SAT konusunda başka bir yeri öneremem.
Emir Turkkan2016-04-26 15:51:36
Üniversiteye hazırlanırken birçok zorlukla karşılaştım. En başta bu zorluklarla baş etmek çok zor gelmişti fakat Horizon'a başladığım zaman bu zorlukların üzerinden kolayca geldim. Horizon en iyi danışmanlık kurumudur ve buraya başladığım için çok mutluyum.
Ece Oğrağ2016-04-26 15:51:38
Üniversite süresi boyunca en büyük destekçim Horizon eğitim ve danışmanlık merkezi oldu. Ceren Abla ve Sedef Hanım, üniversiteler konusunda beni en iyi yönlediren, en çok destekleyen kişilerdi. Ayrıca IB sınavlarımda iyi sonuçlar almamı sağlayan en iyi hocalar da bu kurumda. Hem akademik hem de duygusal yönden sizi destekleyebilen Horizon, harika bir kurum.
Ecehan Yurukoglu2016-04-27 15:01:50
HorizonIstanbul'a ilk girdigimde beni en cok etkileyen herkesin sicakkanliligi, yardimseverligi olmustu. Bu ozellikleriyle ogrencilere duygusal acidan cok sey kattiklari gibi, akademik anlamda da yapabilecegimizin en iyisini yapmamizi saglamak icin ellerinden geleni yapiyorlar. Bu kadar titiz, sicakkanli ve asla ogrenciyi strese sokmayan insanlarla calismak buyuk bir sans. Horizoda istediginiz basariya ulasirken sizi her zaman guler yuzle karsilarlar, rahatlatirlar, mutsuz ayrilmazsiniz oradan. Bu yuzden hem duygusal hem de profosyonel acidan mukemmel diyebilecegim bir yer burasi.
Berfin Berber2016-04-27 15:52:21
Horizon'da herkes güler yüzlü ve gerçekçi. İsteklerim ve ihtiyaçlarımın yolunda beni her zaman motive eden bir kurum. Buradaki herkesi çok seviyorum. İçeriye her girdiğimde kötü bir gün yaşıyorsam bile moralim düzeliyor. Yeri geldiğinde eğlenilen, yeri geldiğinde de sıkı bir çalışman bir ortam. Herkesi (özellikle Suzsi'yi) çok seviyorum.
Kayra Demirbulak2016-04-29 14:46:46
Daha buraya ilk geldiğimde karşılaştığım ciddiyet ve aynı zamanda pozitif enerji bana doğru yerde olduğumu hissettirdi. Halletmem gereken herşeyi, başvuru ve sınavlar konusunda ihtiyaçlarımın büyük çoğunluğunu sevdiğim şekilde (hiçbişey yapmadan) hallettim. Burası çok büyük bir aile ve öğrenciyi çok iyi sahipleniyor.
Eytan Şalu2016-04-29 15:00:09
Horizon'a arkadaşım Yasemin Germiyanlıgil'in tavsiyesi ile gittim. İlk görüşte aşk bu demek olsa. ACT konusunda bir numara!!!
Ömer2016-10-13 17:38:17
Horizon'a daha yeniyim ve bana baya etki ettiğini söyleyebilirim. SAT ve ACT hazırlamada zaten çok iyi, Honors listesine bakınca anlaşılıyor. Ayrıca okuldaki derslerde de inanılmaz bir destek sağlıyor. Sinan Hoca olmasaydı matematikte sürünürdüm herhalde ve Hakan Hoca sayesinde fizikte zorlanmıyorum. Üniversiteye hazırlamakta bir numaralar valla!
Ege Aydogdu2016-10-13 17:39:19
Horizon'a ilk geldiğim günü adım gibi hatırlıyorum. 4 sene önce ilk önce abim başlamıştı buraya. Daha sonra, 9. sınıfa geçtiğimde ben de buraya başladım. Lisenin ilk döneminde derslerim çok ta iyi gitmiyordu fakat Ceren ablanın yönlendirmesi sayesinde ve Horizon'un kaliteli öğretmenleri sayesinde bambaşka bir akademik hayata geçiş yapmış oldum. Pek ders çalışmayan bir insan iken derslerime önem vermeyi Horizon sayesinde öğrendim. SAT ve IELTS sınavlarını herhalde Horizon olmasaydı çok başarısız bir şekilde tamamlayacaktım ve istediğim yere asla giremeyecektim.
Cem Turan2016-12-23 11:12:38
Suzi sagolsun burasi ayakta duruyor. Sedef hanim ve ozellikle Ceren abla bana cok yardimci oluyorlar. Geldigimde Ielts'im 5,5 tu ve 1 aydan kisa bit surede 6,5 a cikarmayi basardim (dilara hocam sagolsun). Horizon olmasaydi yurtdisinda okuma imkanim cok dusuk olurdu, simdiden her sey icin tessekurler. Suzi cok yasa!!!
Ece Süreyya Birol2016-12-23 11:13:03
Burasıyla tanışmam ablam Begüm sayesinde oldu. O da buradan Amerilaya gitti ve şuan Cornell'de mimarlık okuyor. Horizon'a başladığımdan beri beni akademik açıdan çok değiştirdiğini düşünüyorum. İlk başladığımda bu yana hem okul başarımda hem de SAT ACT sınavlarımda ciddi yükselişler oldu. İlk girdiğim sene nereye gideceğime dair daha kesin bir karar vermemiştim o yüzden SAT ACT sınavlarını çok ciddiye almıyordum. Fakat her adımımda yanımda olan Ceren ablam bana yurt dışında farklı ülkelerin sunubileceği imkanları açıkladı ve benim için en iyi olabilcek yerlerin listesini çıkardı, böylece ben de geleceğime Ceren abla sayesinde bir adım atmış oldum. Ben ne zaman bu sınavları yapamayacakmış gibi hissetsem her seferinde beni bu endişelerimden kurtaran birisi oldu. Horizon gerçekten öğrencilere değer veren, her adımında yanlarında olan ve onlar için en iyisini isteyen sıcakkanlı insanlarla dolu. Daha mükemmel bir atmosfer dileyemezdim.
Ömer2016-12-23 11:17:29
Horizon'a daha yeniyim ve bana baya etki ettiğini söyleyebilirim. SAT ve ACT hazırlamada zaten çok iyi, Honors listesine bakınca anlaşılıyor. Ayrıca okuldaki derslerde de inanılmaz bir destek sağlıyor. Sinan Hoca olmasaydı matematikte sürünürdüm herhalde ve Hakan Hoca sayesinde fizikte zorlanmıyorum. Üniversiteye hazırlamakta bir numaralar valla!
Alara Tufekcioglu2018-05-02 10:28:24
Horizon benim hayatımın dönüm çizgisi oldu. Beni Bursa’da yaşamama rağmen bütün eksikliklerimi tamamladılar ve inanılmaz bir vizyon kattılar. Benimle ilgili imkansızı başarılar. Bütün hayallerimi gerçekleştirdiler.Bugünkü başarılarımın hepsini Horizona borçluyum. Tam bir aile gibiler. Herkese tek tek teşekkür ederim.
Ayliz Onur2018-05-02 10:36:32
Lise hayatının en stresli süreçlerinden olan üniversiteye hazırlık dönemi benim için su gibi geçti.. Yani nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum (oscar tadında bir yazı olacak) ama Horizon olmasaydı hedefime bu kadar kolay ulaşamazdım... Sonuçta istediğim okula girebilecek miyim girebilecek miyiiimmm diye az baş ütülemedim :) SAT sonucum geldiğinde zaten inanamadım.. Kısaca çoğu arkadaşımın ağlaya ağlaya yaptığı başvuru süreci benim için honeymoon tadındaydı. Hem istediğim okula girdim hem de hala Suzi, Kübra, Ceren ve Zekiye Abla'yı görmek için kahve içmeye uğruyorum. Zaten Sedef Hanım tüm süreçte artık annenannem gibi olmuştu, kalbimde yeri baya ayrı. İyi ki varlar:)
Serra Boydak2018-05-02 10:46:30
Her şekilde hem psikolojik hem de akademik olarak, mükemmel insanlarla dolu olan bir yer gerçekten. Sedef Hanım olsun, Zekiye abla olsun, Suzi abla, Seyran Abla, Kübra abla, Ceren Abla, Ali Abi hepsi müthiş insanlar. Üniversite gibi zor bir seçimi sizin için zevkli hale getiren bir yer. Her öğrenciyle ayrı ayrı ilgilenip destek verebilen bir yer. En stresli zamanlarınız bile böylece komik ve eğlenceli oluyor.
Umay Gündüz2018-05-03 16:01:27
Horizon bir eğitim kurumdan çok benim için bir aile gibi oldu. İlk geldiğim zamanla şu an olduğum beni karşılaştırdığım zaman bunu Horizon'a borçluyum. Her zaman hep yanımda oldular. Herkes bana her şekilde destek oldu. Bu zorlu süreci en güzel şekilde hallettik. Suzi ile ders öncesi konuşmalarımızı, Kübra ablaya ders için son dakika haber verip bana ders ayarlamasını hiç unutmayacağım. İyiki varsınız...